Apie mus

 

"KD Jupiter" – transporto logistikos įmonė, įsikūrusi 2006- metais Kaune. Tapome stabiliai dirbančia, nuolat augančia kompanija, pelniusia klientų bei partnerių pasitikėjimą, iškovojusia tvirtas pozicijas transporto rinkoje.

 

 

           Mūsų klientai – stambios ir vidutinės Lietuvos bei užsienio bendrovės, patikinčios mums prekybos įrangą, rąstinius namus, santechniką, maisto produktus, baldus, buitinę techniką, drabužius, žaislus, bei daugelį kitų rūšių prekių.

            Profesionalių, kvalifikuotų darbuotojų komanda atsakingai kontroliuoja krovinių judėjimą. Jų tikslas – užtikrinti, jog mums patikėti kroviniai sutartu laiku sėkmingai ir saugiai pasiektų galutinį punktą. Mes nuolat siekiame tobulėti, kad galėtumėme savo klientams pasiūlyti kuo palankesnes pervežimo sąlygas bei garantuoti kokybišką, kvalifikuotą ir draugišką personalo aptarnavimą. Kalbame anglų, rusų, lenkų, vokiečių, lietuvių kalbomis.

           Plėsdami klientų ir naujų partnerių ratą nuolat dalyvaujame tarptautinėse transoprto ir logistikos parodose visoje Europoje, domimės rinkoje vykstančiais procesais. Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų operatyvumą bei kokybę, modernizuojame logistikos procesų valdymo programas.

 

Kodėl verta rinktis "KD Jupiter"?

 

             Mes nesakome kad esame didžiausi ar galingiausi. Bet esame darbštūs, sąžiningi, atsakingi ir visuomet siekiantys geriausio. Esame tarsi transporto paslaugų bitės, pasitikėjimą pelniusios nuoširdžiu kasdieniu darbu. Turime per tūkstantį verslo partnerių ir klientų. Jiems niekada nesakome kad problemų nebūna, sakome, kad jas spręsime nedelsiant ir profesionaliai, pirmiausia galvojant apie mums patikėtą krovinį.

 

Mūsų įmonės kredo

 

Krovinio gabenimas saugiai, patikimai ir laiku!
ES parama padėjo sėkminai UAB "KD Jupiter" įsidiegti procesų optimizavimo sistemą

Sritys: ES, Transportas
2012-06-27 13:52

2011 m. birželio 1 dieną UAB "KD Jupiter" (įmonės kodas 300627753) pradėjo įgyvendinti dalinai iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo specialiosios Ekonomikos augimo ir konkurencingumo didinimo programos (ES lėšos) finansuojamą projektą "Verslo procesų optimizavimo sistemos sukūrimas UAB "KD Jupiter"" (projekto kodas: VP2-2.1-ŪM-02-K-02-0156). 2012 m. gegužės 31 dieną projektą sėkmingai įgyvendinimo.

UAB "KD Jupiter" – logistikos ir ekspedijavimo paslaugas tarptautiniu mastu teikiančiai kompanijai, kurios siekis yra pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir suefektyvinti darbą, todėl buvo svarbu įsidiegti procesų optimizavimo sistemą, kuri padės:

• Apjungti svarbiausius logistikos verslo procesus į bendrą sistemą, išvengti informacijos dubliavimo ir rankinio darbo.

• Pakeisti popierinius dokumentus elektroniniais.

Gavus paramą "KD Jupiter" per 12 mėnesių sukūrė ir įdiegė E-sistemą, kuri į vientisą visumą apjungia vidinius ir išorinius procesus: personalo, finansų valdymas, logistika, žinių valdymas, pardavimai, užsakymų priėmimas, paslaugų teikimas ir rizikos valdymas. Įdiegus verslo procesų optimizavimo sistemą bendrovėje yra optimizuojami laiko resursai, sąlygojamas apyvartos augimas, paslaugų pridėtinės vertės didinimas, konkurencingumo didėjimas, mobilumo didėjimas, greitesnis duomenų apdorojimas ir analizė.

Bendra projekto vertė – 120 000,00 Lt. Projektui įgyvendinti įmonė skyrė 0,09 mln. Lt

Daugiau informacijos teirautis UAB "KD Jupiter" El.p.: info@kdjupiter.lt

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Karolis Dadura
Direktorius
UAB "KD Jupiter"
Tel.: 370 (37) 760880
info@kdjupiter.lt

 

 

 Europos Sąjungos struktūrinė parama UAB "KD Jupiter" teikiamų paslaugų eksporto didinimui

2011 m. gegužės 27 dieną UAB "KD Jupiter" (įmonės kodas 300627753) pradėjo įgyvendinti dalinai Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „UAB „KD Jupiter“ naujų eksporto rinkų įsisavinimas ir esamų rinkų eksporto apimčių didinimas“ (projekto kodas: S-VP2-2.1-ŪM-04-K-02-065) pagal VP2-2.1-UM-04-K priemonę „Naujos galimybės“. 2013 m. birželio 30 dieną projektas sėkmingai įgyvendintas.
 

UAB „KD Jupiter“ – krovinių gabenimo, ekspedijavimo paslaugas tarptautiniu mastu teikianti įmonė, sėkmingai plečianti savo veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose.
 

Įmonė, siekdama padidinti savo žinomumą užsienio rinkose, pasinaudodama daline Europos Sąjungos struktūrine parama sudalyvavo trijose tarptautinėse transporto ir logistikos parodose Čekijoje, Suomijoje ir Vokietijoje. 
 

Parodų metu buvo pristatytos UAB „KD Jupiter“ teikiamos paslaugos, susipažinta su potencialiais verslo partneriais, su kuriais sėkmingai bendradarbiaujama iki šiol.
 

Įgyvendinus projektą padidėjo įmonės žinomumas tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje rinkose, buvo sudarytos sąlygos įmonės paslaugų eksportui didinti ir ryšiams plėsti ES šalyse.
 

  • - Bendra projekto vertė siekė 73,8 tūkst. Lt. 
  • - Projektui įgyvendinti įmonė skyrė 44,3 tūkst. Lt.
     

Daugiau informacijos teirautis UAB „KD Jupiter“ El.p.: info@kdjupiter.lt
 

Kontaktinis asmuo:

Karolis Dadūra
Direktorius
UAB "KD Jupiter"
Tel.: 370 (37) 760880
info@kdjupiter.lt