Apie KD Jupiter

Kodėl verta rinktis KD Jupiter ?

Misija – patenkinti klientų poreikius ne tik pervežant krovinį iš taško A į tašką B, tačiau ir koordinuoti visą jų logistikos grandinę. Nuolat tobulinti ir vystyti teikiamas paslaugas, išlaikyti aukštą kompanijos integracijos lygį rinkoje, pateikti patogesnius logistikos sprendimus. Būti geriausiu pasirinkimu ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Vizija – stipri, plataus spektro logistikos paslaugas teikianti įmonė su stipriai išplėstu ilgalaikių partnerių tinklu Europoje.

Susisiekti su mumis

Ką mes veikiame?

Mes nesakome kad esame didžiausi ar galingiausi. Esame darbštūs, sąžiningi, atsakingi ir visuomet siekiantys geriausio. Esame tarsi transporto paslaugų bitės, pasitikėjimą pelniusios nuoširdžiu kasdieniu darbu. Turime per tūkstantį verslo partnerių ir klientų. Jiems niekada nesakome kad problemų nebūna, sakome, kad jas spręsime nedelsiant ir profesionaliai, pirmiausia galvojant apie mums patikėtą krovinį.

Pilni kroviniai

Kodėl Mes?

Mes nesakome kad esame didžiausi ar galingiausi. Bet esame darbštūs, sąžiningi, atsakingi ir visuomet siekiantys geriausio. Esame tarsi transporto paslaugų bitės, pasitikėjimą pelniusios nuoširdžiu kasdieniu darbu. Turime per tūkstantį verslo partnerių ir klientų. Jiems niekada nesakome kad problemų nebūna, sakome, kad jas spręsime nedelsiant ir profesionaliai, pirmiausia galvojant apie mums patikėtą krovinį.

Mūsų kredo

Krovinio gabenimas saugiai, patikimai ir laiku!